آخرین اخبار

نشریات تخصصی، دیده‌بان موثق وزارت جهاد کشاورزی هستند

مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: نشریات تخصصی بخش کشاورزی دیده‌بان موثق و امین وزارتخانه هستند و مشکلات بخش را با نگاه دقیق و تحلیل منصفانه و درست به مخاطبان بخش انتقال می دهند.

index.jpgذذبذ

به گزارش خبرنگار ایانا، علیرضا رضازاده مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در نشست صمیمانه با مدیران مسئول نشریات تخصصی بخش کشاورزی که امروز در سالن شهیدان نعمتی جم وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، با گرامی داشت یاد دکتر "یوسف قریب" پیشکسوت فقید نشریات تخصصی کشاورزی و مدیرمسئول ماهنامه دهاتی، اظهار کرد: نقد وظیفه رسانه است و رسانه های بخش کشاورزی باید با نقد منصفانه مسئولان را در رسیدن به هدف تامین امنیت غذایی در کشور یاری کند.

وی ادامه داد: نشریات تخصصی بخش کشاورزی دیده بان موثق و امین وزارتخانه هستند و مشکلات بخش را با نگاه دقیق و تحلیل منصفانه و درست به مخاطبان بخش انتقال می دهند.

رضازاده، تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی نهاد سیاسی نیست و باید به این موضوع آگاهی داشته باشیم که خبر یا گزارش ما بر روی محصولات و کالاهای اساسی موثر است بنابراین لازم است مراقب باشیم نگاه سیاسی خود را به سفره مردم گره نزنیم.

وی گفت: نشریات تخصصی کمک کنند التهاب در بازار را کاهش دهیم و نظام عرضه و تقاضا را با ثبات و پایداری حفظ کنیم.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، هر اقدامی که موجب کاهش قیمت اقلام اساسی سفره مردم و بهبود معیشت آنان شود، لازم است برجسته شود.

وی بابیان این که پایداری تولید خط قرمز وزرات جهاد کشاورزی است، ادامه داد: با پایداری تولید، تامین اقلام مورد نیاز سفره مردم و تعیین قیمت منصفانه برای مصرف کننده امکان پذیر است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها