آخرین اخبار

سازمان حمایت: افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ به ما اعلام نشده است

مدیرکل دفتر بررسی قیمت سازمان حمایت گفت: ستاد تنظیم بازار یا وزارت جهاد کشاورزی افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ را به ما اعلام نکرده اند.

 قربانعلی رفیعی مدیرکل دفتر بررسی قیمت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره اعلام تشکل های مرغداران درباره افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ اظهار داشت: براساس قانون انتزاع وظیفه تنظیم بازار مرغ و تخم مرغ به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شده است و آنها از آخرین جزئیات قیمت این محصولات باخبر هستند.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی تعاملاتی با تشکل های مرغداران درباره قیمت جدید مرغ و تخم مرغ داشته اند اما نتیجه نهایی به ما توسط هیچ دستگاهی منعکس نشده است.

مدیرکل دفتر بررسی قیمت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در پاسخ به اینکه آیا ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب جدیدی درباره مرغ و تخم مرغ به سازمان حمایت اعلام کرده است یا خیر گفت: این موضوع به طور رسمی و توسط ستاد تنظیم بازار نیز به ما منعکس نشده است.

بنابر این گزارش شهیاد آبنار مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی  امروز در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره  ادعای اتحادیه میهن درباره توافق درباره افزایش قیمت تخم‌مرغ اظهار داشت: چنین موضوعی صحت ندارد و در صورتی که مرغداران هرگونه افزایش قیمتی داشته باشند به‌صورت تعزیراتی با آنها برخورد می‌شود.

 همچنین دبیر کانون مرغداران گوشتی نیز در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم گفت: درباره قیمت مرغ با وزارت جهاد کشاورزی صحبت‌هایی شده است و بر سر قیمت هم به توافق رسیدیم اما این قیمت هنوز در ستاد تنظیم بازار تصویب نشده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها