آخرین اخبار

پرتقال رسمی شمال گران شد

نرخ پرتقال رسمی شمال در هفته جاری با افزایش ۶۷ درصدی از هر کیلو ۶ هزار تومان در پایین‌ترین قیمت در میادین عمده فروشی به ۱۰ هزار تومان رسیده است.

 قیمت عمده فروشی میوه و سبزیجات در هفته جاری (۸ تا ۱۴ اسفند ۱۴۰۱) از سوی میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد. قیمت عمده سیب درختی زرد از هفته گذشته تا امروز با ۳۳ درصد افزایش کف آن از ۱۵ هزار تومان در هر کیلو به ۲۰ هزار تومان رسیده است. بهترین کیفیت نیز با ۱۲.۵ درصد افزایش از هر کیلو ۴۰ هزار تومان به ۴۵ هزار تومان رسیده است. در حال حاضر قیمت سیب زرد در میوه فروشی‌های سطح شهر از ۲۰ تا ۴۵ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

نرخ پرتقال رسمی شمال نیز در هفته جاری با افزایش قیمت رو به رو بوده و از هر کیلو ۶ هزار تومان در پایین‌ترین قیمت در میادین عمده فروشی با افزایش ۶۷ درصدی به ۱۰ هزار تومان رسیده است. بهترین کیفیت پرتقال رسمی شمال نیز از هر کیلو ۱۵ هزار تومان به ۲۰ هزار تومان رسیده است (۳۳ درصد).

قیمت پیاز شیری، پیاز زرد و خیار گلخانه‌ای هر یک با ۱,۰۰۰ تومان افزایش به ترتیب از ۲۴ و ۲۵ هزار تومان به ۲۵ و ۲۶ هزار تومان افزایش یافته است.

در حال حاضر گران‌ترین میوه‌های بازار آناناس و توت فرنگی است. توت فرنگی هر کیلو ۱۸۰ هزار تومان در میوه فروشی‌های مرکزی شهر قیمت گذاری شده است. همچنین در بازار سبزیجات فلفل دلمه رنگی بالاترین قیمت را دارد که هر کیلوی آن در میادین عمده فروشی ۷۵ هزار تومان بوده است.

در ادامه جدول قیمت عمده میوه و سبزی جات در هفته جاری می‌آید.

 

پرتقال رسمی شمال گران شد+جدول

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها