آخرین اخبار

صادرات پایدار مواد پروتئینی گوشت و مرغ به شرط تایید ایمنی سلامت

وزیر جهاد کشاورزی گفت: برای صادرات پایدار مواد پروتئینی نظیر گوشت و مرغ تایید ایمنی سلامت آنها مورد توجه است که این امر نقش مهم سازمان دامپزشکی را در حوزه صادرات این محصولات نیز نشان می‌دهد.

به گزارش کشاورزپلاس، سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی امروز در همایش روز ملی دامپزشکی اظهار داشت: مردم به دامپزشکان کشور و خدمات آنها اعتماد دارند که این امر سرمایه بزرگی برای کشور به حساب می‌آید به طوریکه با خیال راحت به محصولات پروتئینی که در کشور عرضه می‌شود اطمینان دارند و محصولات پروتئینی را از فروشگاه‌ها خریداری می‌کنند.

وی افزود: برای صادرات پایدار مواد پروتئینی نظیر گوشت و مرغ تایید ایمنی سلامت آنها مورد توجه است که این امر نقش مهم سازمان دامپزشکی را در حوزه صادرات این محصولات را نیز نشان می‌دهد.

وزیر جهاد کشاورزی، وضعیت دامپزشکی کشور را مطلوب خواند و گفت: با این وجود هیچ وقت به وضعیت موجود نباید راضی شد و باید شاهد ارتقاء در وضعیت دامپزشکی کشور باشیم.

ساداتی‌نژاد گفت: نگاه ما این است که فعالیت‌های حوزه دامپزشکی به بخش خصوصی واگذار شود و از آن حمایت می‌کنیم بطوریکه اکنون مسیر برای تحقق آن باز است.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی خود را به حمایت از دامپزشکان موظف می‌داند تا غذای سالم، باکیفیت و ارزان بر اساس دستور رئیس جمهور در اختیار مردم قرار بگیرد.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: با توجه به اینکه دامپزشکان امنیت غذایی کشور را تامین می‌کنند باید رسیدگی بیشتری به آنها وجود داشته باشد در حال تلاش هستیم که این دغدغه و مطالبه دامپزشکان و سایر کارمندان وزارت جهاد کشاورزی مورد توجه قرار گیرد که نظر دولت نیز در این ارتباط مثبت است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها