آخرین اخبار

نشست صمیمانه وزیر جهاد کشاورزی با نمایندگان کارکنان وزارت خانه

نشست صمیمانه وزیر جهاد کشاورزی با نمایندگان کارکنان وزارت خانه برگزار شد.

به نقل از ایانا، نشست صمیمانه وزیر جهاد کشاورزی با نمایندگان کارکنان وزارت خانه با موضوع حقوق و رفاهیات برگزار شد.

در این نشست در رابطه با مسائلی اعم از تفاوت احکام حقوقی وزارت جهاد کشاورزی با سایر وزارت خانه ها، افزایش فوق العاده ویژه تا ۵۰ درصد، قانون فوق العاده تسری به صورت خاص برای دامپزشکی، اصلاح ضریب سختی کار، تفاوت پرداخت اضافه کاری ها در سازمان های جهاد کشاورزی در استان ها، رفع مشکل مسکن ملی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و عدم تعلق سختی کار در مراکز استانی بحث و گفتگو شد.

در این نشست، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: کارکنان خدوم وزارت جهاد کشاورزی در این شرایط اقتصادی از نظر مالی به شدت تحت فشار هستند و ما در دولت و مجلس هر چه در توان داریم انجام داده و خواهیم داد تا بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: نامه نگاری ها با مجلس هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده و طبق قانون مجلس شورای اسلامی، دست دولت هم بسته است اما در بخش داخلی و با املاک وزارت خانه باید در زمینه بیمه و کمک رفاهی به کارکنان اقدام کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: در حال حاضر برای اعتبارات بخش کشاورزی در سال آینده در مجلس در حال بحث هستیم و در دولت هم به دنبال مطالبات کارکنان وزارت جهاد کشاورزی خواهیم بود.

وی افزود: مشکل تامین مالی تعاونی های مسکن کارکنان باید برطرف شود و تمام دغدغه ما این است که بتوانیم فشار موجود بر کارکنان وزارت جهاد کشاورزی را کاهش دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها