آخرین اخبار

عملیاتی شدن سامانه فروش آرد کشور از ۲۵ دی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ محمد حسن جلالی گفت: با توجه به برنامه‌ریز‌های انجام شده، سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به صورت کامل از ۲۵ دی‌ماه عملیاتی می‌شود. جلالی با اشاره به این که پیش از این، این سامانه در برخی استان‌ها به صورت کامل و در برخی استان‌ها حداقل در یک شهرستان مورد استفاده قرار گرفته افزود: برای فروش آرد یارانه مصارف نانوایی نوع ۱ و ۲، از ۱۵ دی‌ماه در سامانه سیما عملیاتی شده و از ما‌ه‌های پیش رو این بارگذاری از بیستم هر ماه انجام خواهد شد. وی عنوان کرد: سامانه خرید آرد یارانه‌ای حداکثر تا ۳۰ دیماه و سامانه فروش آرد سایر مصارف تا ۲۴ دی‌ماه در دسترس و فعال است. جلالی خاطر نشان کرد: اطلاعات خرید گندم کارخانجات از ۲۰ دی‌ماه از سامانه سیفا به سامانه یکپاچه مدیریت آرد کشور (سیما) منتقل می‌شود و گندم کارخانجات شارژ خواهد شد. مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: اختصاص گندم کارخانجات براساس مقدار خرید گندم و توزیع از انبار‌های در اختیار این شرکت (مانند سامانه سایر مصارف قبلی) انجام می‌شود.

1400092115062341624257664

به نقل از خبرگزاری تسنیم از شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ محمد حسن جلالی گفت: با توجه به برنامه‌ریز‌های انجام شده، سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به صورت کامل از 25 دی‌ماه عملیاتی می‌شود.

جلالی با اشاره به این که پیش از این، این سامانه در برخی استان‌ها به صورت کامل و در برخی استان‌ها حداقل در یک شهرستان مورد استفاده قرار گرفته افزود: برای فروش آرد یارانه مصارف نانوایی نوع 1 و 2، از 15 دی‌ماه در سامانه سیما عملیاتی شده و از ما‌ه‌های پیش رو این بارگذاری از بیستم هر ماه انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: سامانه خرید آرد یارانه‌ای حداکثر تا 30 دیماه و سامانه فروش آرد سایر مصارف تا 24 دی‌ماه در دسترس و فعال است.

جلالی خاطر نشان کرد: اطلاعات خرید گندم کارخانجات از 20 دی‌ماه از سامانه سیفا به سامانه یکپاچه مدیریت آرد کشور (سیما) منتقل می‌شود و گندم کارخانجات شارژ خواهد شد.

مدیرکل هماهنگی آرد و نان شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: اختصاص گندم کارخانجات براساس مقدار خرید گندم و توزیع از انبار‌های در اختیار این شرکت (مانند سامانه سایر مصارف قبلی) انجام می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها