آخرین اخبار

توجه به توانمندی ها و ظرفیت های بسیج، رمز عبور موفق از مشکلات است

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیح، اظهار داشت: بدون تردید توجه به توانمندی ها و ظرفیت های وسیع و معتنابه مردم عزیزمان که در قالب بسیج تجلی نموده و کارآمدی آن به وضوح به اثبات رسیده است، رمز و ضامن عبور موفق از همه مسائل و مشکلات است.

به نقل از مرکز مقاومت بسیج، متن پیام محسن فرجی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج پاره تن مردم است.

کلمه ارزشمند بسیج به واقع بیانگر و تداعی کننده همبستگی، اتحاد، انسجام و اخلاص در جامعه است که با ظهور و پیروزی انقلاب اسلامی و با ژرف اندیشی امام بزرگوار (ره) عینیت یافت به نحوی که اکنون بسیج به عنوان سمبل اثرگذاری و کارآمدی در عرصه های مختلف شناخته می شود.

بدون تردید توجه به توانمندی ها و ظرفیت های وسیع و معتنابه مردم عزیزمان که در قالب بسیج تجلی نموده و کارآمدی آن به وضوح به اثبات رسیده است، رمز و ضامن عبور موفق از همه مسائل و مشکلات می باشد.

بسیج و بسیجیان که در ابتدا با لباس رزم و در قامت دفاع از کشور و صیانت از انقلاب در دوران دفاع مقدس پا به عرصه ظهور گذاشتند و در ادامه در دوران پس از جنگ تحمیلی در بازسازی و سازندگی کشور به نیکویی ایفای نقش نمودند امروز در شرایط جنگ نرم، تحریم های ظالمانه استکبار و مبارزه با ویروس عالم گیر کرونا با همه استعدادها، توانایی ها و ظرفیت های فرهنگی و علمی خود وارد میدان شده تا با استمرار حمایت ها و پشتیبانی های خویش و با خدمت افزون تر و کار و تلاش مضاعف بار دیگر یاری رسان کشور و انقلاب باشند.

بسیج نهاد مبارک و افتخار آفرین، با مجموعه‌ای از انسان‌های مومن، مخلص، متعهد و حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف تخصصی و صنفی، مظهر نیروی کارآمد درونی کشور در شرایط حساس کنونی که نظام و ملت ایران آماج جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه و استکباری امریکا و شرکای منفور و پلید آن واقع شده، به شمار رفته است.

به فضل الهی با برافراشته نگه داشتن پرچم ما می‌توانیم و پیشتازی ملت در این عرصه، خواهد توانست حربه و حیله دشمن را ناکارآمد سازد و امنیت و پیشرفت میهن عزیزمان را همچنان از گزند کینه توزان، مصون دارد.

اینجانب به نمایندگی از بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی و با اغتنام از فرصت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و با تکریم خانواده های معظم شهدا، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه و بی شائبه همه بسیجیان جان برکف بویژه بسیجیان جهادگر و پیشگام در عرصه بخش کشاورزی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده‌ و توفیقات روزافزون را از خداوند متعال تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) مسئلت دارم.

محسن فرجی

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها