آخرین اخبار

معرفی «ساداتی‌نژاد» نشان از عزمی راسخ برای تغییر در حوزه کشاورزی است

رییس انجمن صنفی کارفرمایی پرورش دهندگان قارچ با حمایت از وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: معرفی ساداتی‌نژاد نشان از عزمی راسخ در جهت تغییر مسیر حرکت حوزه کشاورزی است.

photo_2021-08-14_10-58-16

 به نقل از ایرنا/ «مهدی رجبی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا در خصوص معرفی «سیدجواد ساداتی‌نژاد» به عنوان وزیر پیشنهادی وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: در حال حاضر ایران در شرایط سختی از لحاظ اقتصادی قرار گرفته و یقینا رفع و ارتقاء نیازهای حوزه کشاورزی به عنوان مولدترین بخش کشور و حرکت واقعی در راستای تحقق شعار دستیابی به اقتصاد غیرنفتی می‌تواند زمینه ساز رفع، کاهش و برون رفت از بحران های پیش رو باشد

این فعال حوزه کشاورزی افزود: نیل به این مهم تنها در گروی حضور افراد متخصص، کاربلد، با تجربه و با سابقه درخشان جهت تصدی ریاست وزارت این حوزه یعنی جهاد کشاورزی میسر می‌شود.

وی با حمایت از پیشنهاد ساداتی‌نژاد به عنوان وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: معرفی ساداتی‌نژاد به عنوان وزیر جهاد کشاورزی نشان از عزمی راسخ در جهت تغییر مسیر حرکت حوزه کشاورزی کشور و گشودن گره های درهم تنیده این بخش تاثیر گذار در اقتصاد و معیشت مردم و دستیابی به توسعه پایدار است.

رییس انجمن صنفی کارفرمایی پرورش دهندگان قارچ و تولید کنندگان بستر رویش قارچ خوراکی ایران خاطرنشان کرد: در انتهای زنجیره صنعت قارچ و صنایع وابسته آن در کشور به عنوان یکی از اشتغالزاترین صنوف حوزه کشاورزی در فضای کسب و کار ضمن حمایت قاطع از ساداتی نژاد، امیدواریم تا با انتخاب نهایی وی توسط نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر جهاد کشاورزی دریچه روشنی در تسهیل و توسعه مناسبت های حوزه کشاورزی کشور گشوده شود.

به گزارش ایرنا، سیدجواد ساداتی نژاد (متولد اول تیرماه ۱۳۵۱، کاشان) عضو هیات علمی دانشگاه تهران است که ریاست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی را در مجلس یازدهم برعهده داشته است.

وی که دکترای آبخیزداری خود با گرایش هیدرولوژی را از دانشگاه دولتی مسکو دریافت کرده، در دولت دهم معاون پارلمانی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها