آخرین اخبار

طرح تقویت امنیت غذایی در دستور کار مجلس

طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

168954544

به نقل از خبرنگار پارلمانی ایرنا، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه ۱۷ مردادماه به ریاست «محمدباقر قالیباف» و با حضور ۲۰۶ نماینده از دقایقی قبل آغاز شد و ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی در دستور کار نمایندگان است.

گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح انتزاع بخش ساختمان شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل «وزارت حمل و نقل» و «وزارت ساختمان، شهرسازی وآمایش سرزمین» نیز در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

همچنین گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر و گزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان هم در دستور کار این هفته پیش بینی شده است.

گزارش شعب درمورد اعتبارنامه‌های ارجاعی به آنها و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی مغایرت‌های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار  نیز در دستور کار امروز صحن علنی قرار دارد.

در ادامه دستور جلسه امروز، گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های آب و فاضلاب استان خوزستان از سال ۱۳۹۴ تا پایان شهریور ماه۱۳۹۹(در اجرای ماده (۲۱۲) آیین نامه داخلی مجلس) نیز پیش بینی شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها