آخرین اخبار

طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی تا عید فطر ادامه دارد

مشاور رییس سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: این سازمان در ایام نوروز تعطیل نیست و بر عملکرد واحدهای تولید و عرضه فراورده های خام دامی نظارت دارد.

طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی تا عید فطر ادامه دارد

 به نقل از سازمان دامپزشکی کشور، امین اسدی، مشاور رییس سازمان دامپزشکی کشور اظهار داشت: طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از 20 اسفند پارسال شروع شده است و تا عید سعید فطر سال جاری ادامه دارد.

مشاور رییس سازمان دامپزشکی کشور ادامه داد: همین موضوع موجب شده است تا همکاران سازمان دامپزشکی کشور و ادارات کل دامپزشکی در استان‌ها در تعطیلات نوروز نه تنها تعطیل نباشند بلکه در جهت ایجاد امنیت و ایمنی غذایی و سلامت جامعه به صورت شبانه روزی در حال خدمت به مردم هستند.

اسدی اضافه کرد: لازم به ذکر است با برنامه ریزی صورت پذیرفته؛ به منظور تامین فرآورده های خام دامی مورد نیاز جامعه، کلیه کشتارگاه های دام و طیور سطح کشور، در ایام تعطیلات نوروز از روز دوم فروردین 1403 مشغول فعالیت می باشند.

وی خاطرنشان کرد: هموطنان می‌توانند جهت کمک به تشدید این نظارت‌ها، هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایات خود را از طریق سامانه تلفنی 1512 اعلام کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به آنها رسیدگی شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها