آخرین اخبار

لزوم شناسایی نخبگان و افراد مستعد فعال کشاورزی از سوی بنیاد ملی نخبگان

مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور جوانان و نخبگان گفت: شناسایی نخبگان و افراد مستعد فعال بخش کشاورزی توسط بنیاد ملی نخبگان الزامی است.

به گزارش ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «مجتبی اخوان ارمکی» در دومین جلسه ستاد ملی جوانان و نخبگان وزارت جهاد کشاورزی افزود: این نشست هم‌اندیشی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و بر اساس سیاست‌های کلان ابلاغی نظام جهت هدفمند و نظام مند کردن فعالیت‌های جوانان و نخبگان در حال برگزاری است.

مشاور وزیر در امور جوانان و نخبگان وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر لزوم توجه، ساماندهی، هماهنگی و هم افزایی امور نخبگان و جوانان در وزارت جهاد کشاورزی، افزود: در راستای برنامه‌های کوتاه مدت ستاد ملی جوانان نخبه در این جلسه پیشنهادات مختلفی از جمله تعیین شرایط نخبگی و ابلاغ به کلیه واحدها اعم از نخبگان جذب شده جدید و نخبگان شاغل دستگاه‌ها در سال‌های قبل ارایه شده است.

وی با تاکید بر اهمیت شناسایی نخبگان و افراد مستعد فعال بخش کشاورزی از طریق بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی ریاست جمهوری، یادآور شد: این مهم به منظور برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت علمی و تجربی آن‌ها، تعیین مشکلات و نیازهای فناورانه معاونت‌ها و سازمان‌های تخصصی انجام میشود.

بر اساس این گزارش، وزارت جهاد کشاورزی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و بر اساس سیاست‌های کلان ابلاغی نظام، جهت هدفمند و نظام مند کردن فعالیت‌های جوانان و نخبگان اولین جلسه ستاد ملی جوانان و نخبگان وزارت جهاد کشاورزی را یکشنبه ۲۹ بهمن ماه و دومین جلسه آن را امروز ۸ اسفند ماه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار کرده است.

 
 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها