آخرین اخبار

نظام بازرسی موثر اعتماد مردم به دولت را تقویت می‌کند

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: نقش بازرسان در جلوگیری از اتلاف خدمات دولت و رسیدن آن به دست مردم و گروه‌های هدف بسیار مهم است و اعتماد مردم به دولت را تقویت می‌کند.

به گزارش ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «سیدحسن ربانی» در نشست هم‌اندیشی مدیران معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اظهارداشت: نقش بازرسان در دستیابی به امنیت غذایی و آرامش در بازار داخلی محصولات کشاورزی بسیار حائز اهمیت است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود: نقش بازرسی در رسیدن خدمات دولت به مردم و گروه‌های هدف بسیار موثر است و اعتماد مردم را نسبت به دولت تقویت می‌کند.

ربانی تصریح کرد: بازرسان نقش داور و قاضی را در بازار ایفا می‌کنند و حق مردم و حاکمیت بر ذمه آنها است.

وی با بیان اینکه برنامه جامع نیازمند یک مجری توانمند است، گفت: اگر مجری درست عمل نکند برنامه با مشکل مواجه می‌شود، لذا منابع انسانی شایسته سرمایه‌های وزارت جهاد کشاورزی هستند و حمایت از این سرمایه رمز موفقیت معاونت توسعه بازرگانی خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی بر برگزاری دوره‌های آموزشی تاکید کرد: باید دوره‌های آموزشی برای منابع انسانی مطابق با سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی برگزار شود و سیاست‌های نظارتی وزارتخانه برای نیروی انسانی تبیین شود.

وی افزود: بازرسان وزارت جهاد کشاورزی باید با مردم با عدالت و انصاف برخورد کنند و ادب و حسن تعامل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها