آخرین اخبار

معاون بازرگانی وزارت کشاورزی استعفا داد

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی طی نامه‌ای خطاب به فعالان بخش خصوصی در تامین امنیت غذایی کشور از سمت خود استعفا داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،  متن نامه استعفای محسن شیراوند به شرح زیر است؛

«با عرض سلام و احترام برای خداحافظی، تامین امنیت غذایی کشور همواره حاصل زحمات فعالان بخش خصوصی اعم از صادرکنندگان، واردکنندگان، تجار، تولیدکنندگان و بهره‌برداران عرصه‌های مختلف تجارت بین‌الملل است و این امر نشان از تلاش و اخلاص افراد نیکی است که ثمره پیگیری‌های آنان بر مردم نمایان  وتا سال‌ها در اذهان باقی خواهد ماند.

در زمانی کنار هم بودیم که شدیدترین تحریم‌ها بر مردم مظلوم ایران تحمیل شده و بدخواهان این کشور سعی در ایجاد خدشه و اسیب به امنیت غذایی جامعه داشتند و این در شرایطی بود که منابع ارزی کشور حداقل میزان ممکن بوده و تامین منابع مالی ریالی نیز با مشکل مواجه بوده در سطح بین‌الملل نیز شاهد برو التهاب‌ها رخداد شرایط ژئوپلتیک و جنگ‌های کم‌سابقه بودیم که علیرغم وقوع همه مسائل و مشکلات با یکدیگر توانستیم بر برخی از مشکلات فائق شویم و پیگیری و حل برخی مشکلات هم خارج از حیطه اختیارات ما بوده و بخشی از نقصان و کاستی‌ها هم متوجه اینجانب است.

بی‌شک تامین امنیت غذایی کشور ممکن نیست مگر این‌که در کنار دولت،‌بستر فعالیت بخش خصوصی، متعهد و حرفه‌ای را برای کنش اقتصادی فراهم آوریم.

بر خود وظیفه می‌دانم به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از زحمات و تلاش‌های شما عزیزان در امر مهم صادرات، واردات کالاهای اساسی و نهاده‌های کشاورزی، تامین مواد اولیه تولید،‌تنظیم بازار و ایجاد اشتغال در جهت توسعه ایران اسلامی قدردانی کرده و به‌عنوان یکی از آحاد ملت انتظار دارم که کمافی‌السابق فعالیت خویش را در جهت تامین و پایداری امنیت غذایی کشور تداوم،‌تعمیق و گسترش دهید.

از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر شما در راستای دستیابی به اهداف عالیه در جهت اعتلا و توسعه پایدار کشور پرافتخار ایران را مسئلت می‌کنم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها