آخرین اخبار

وزیر جهاد کشاورزی وارد تبریز شد

وزیر جهاد کشاورزی به منظور بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان ملکان از طریق فرودگاه شهید مدنی وارد تبریز شد تا به ملکان سفر کند.

به نقل از مهر، صبح امروز سه شنبه سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان ملکان و بازدید از طرح‌های کشاورزی وارد تبریز شد.

بازدید از کشتارگاه دام و طیور، بازدید از شهرک گلخانه‌ای ملکان، بازدید از مرکز تحقیقات غاز، بازدید از کانال آبیاری مبارک شهر و کلنگ زنی کانال یولقونلوی جدید و بازدید از شبکه‌های فرعی سد شهید کاظمی، شرکت در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی ملکان از جمله برنامه‌های وزیر جهاد کشاورزی در سفر به استان آذربایجان شرقی است.

در جریان این سفر، وزیر جهاد کشاورزی ضمن دیدار و گفتگوی رو در رو با بهره برداران و متولیان بخش کشاورزی ملکان از نزدیک با مشکلات و چالش‌های این حوزه اثرگذار آشنا می‌شود.

در سفر ساداتی نژاد به استان آذربایجان شرقی، معاونین و مدیران کل وزارتخانه جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی او را همراهی می‌کنند.

گفتنی است وزیر جهادکشاورزی قبل از حضور در شهرستان ملکان، به منظور بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان‌های میاندوآب، چهاربرج و باروق به استان آذربایجان غربی سفر می‌کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها