آخرین اخبار

معاون وزیر کشاورزی: نانوایی‌ها مجوز افزایش قیمت ندارند، حتی آزادپزها

معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: شورای آرد و نان تصمیمی برای تغییر قیمت نان در واحد‌های نان سنتی آزادپز ندارد و حتی جلسه‌ای در این خصوص تشکیل نشده است.

محمد قربانی، معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره افزایش خودسرانه قیمت نان در روزهای اخیر در برخی نانوایی‌ها اظهار داشت: قیمت نان در نانوایی‌های سنتی که تغییری نخواهد داشت و حتی پس از آغاز طرح هم قیمت نان با نرخ‌های قبلی و با کارت‌های بانکی قابل خرید است؛ قیمت نان‌ها در واحدهای آزاد نیز با وجود درخواست بررسی قیمت تغییری نداشته است و ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان تصمیم‌گیری در این خصوص نداشته و حتی جلسه‌ای تشکیل نداده است.

وی افزود: هیچ واحد نانوایی از جمله آزاد پز و یارانه ای نوع اول و دوم اجازه افزایش قیمت محصولات خود را ندارند و خودسرانه نمی توانند افزایش قیمت داشته باشند.

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: همانطور که افزایش قیمت ماکارونی به طور رسمی اعلام شد در صورتی که برنامه ای برای افزایش قیمت نان نیز وجود داشته باشد به صورت رسمی اعلام می‌شود. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها