آخرین اخبار

انقلاب بهره وری با نظام یکپارچه ترویج کشاورزی در کشور

معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: انقلاب بهره وری با نظام یکپارچه ترویج کشاورزی در کشور محقق می شود.

عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سید مجتبی خیام نکویی در نشست مشترک شورای مدیران معاونت آموزش و ترویج کشاورزی سازمان که با حضور سردار کاظمینی قائم مقام وزیر در قرارگاه امنیت غذایی کشور برگزار شد، بیان کرد: مجموعه آموزش و ترویج تا به امروز هرچه توان داشته است را از تولید محتوا، ارتباطات و زیرساخت ها گرفته تا آخرین لایه در دهستان ها به خوبی انجام داده است.
وی افزود: اگر بخواهیم در این دوره به مفهوم واقعی انقلاب بهره وری ایجاد کنیم، باید یک نظام یکپارچه ترویج در کشور داشته باشیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: مجموعه تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با مدیریت یکپارچه می تواند در تحقق اهداف کشاورزی دانش بنیان بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب، اثرگذار باشد.
گفتنی است؛ در حاشیه این مراسم، رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از سامانه اپ ساز کشاورزی رونمایی کرد.
بر اساس این گزارش سامانه اپ ساز کشاورزی دارای قابلیت تولید اپلیکیشن های آنلاین است که به وسیله آن کاربران متخصص در امر کشاورزی می توانند بدون دانش برنامه نویسی، اپلیکیشن مورد نظر را در کمترین زمان ممکن بسازند و تجربه ای آسان در ساخت اپلیکیشن حرفه ای را تجربه کنند. در این سامانه طراحی، انتخاب قابلیت ها، ورود محتوا در ساختار اپلیکیشن و انجام تنظیمات  به اختیار کاربر است.
سامانه اپ ساز ترویج کشاورزی برخی از فرایندهای خسته کننده مانند ورود اطلاعات را آسان کرده است و به سرعت می توان اپلیکیشن را آماده انتشار کرد. همچنین در صورتی که کاربر در طراحی سررشته ای نداشته باشد قالب های آماده ای را در اختیار می گذارد تا اپلیکیشن با امکانات ویژه و در عین حال شکیل را تولید کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها