آخرین اخبار

خط تولید یک کارخانه صنایع غذایی به دلیل شکایت متوقف شد

عضو انجمن صنفی کارفرمایان و تولید کنندگان ماکارونی گفت: خط تولید یک کارخانه صنایع غذایی در پی شکایت به طور کامل متوقف شده و کارگران آن بلاتکلیف هستند و مواد اولیه آن نیز در حال فساد است.

سید یاسر میراحمدی، عضو انجمن صنفی کارفرمایان و تولید کنندگان ماکارونی اظهار داشت: خط تولید یک کارخانه صنایع غذایی در صفا دشت در پی شکایت به طور کامل متوقف شد و ۴۰۰ نیروی انسانی آن معلق شدند.

وی افزود: ظرفیت تولید این کارخانه ماهانه ۱۲ هزار تن است و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را تولید می‌کند اما اکنون با تعلیق، تولید مواد اولیه آن در حال فساد است. همچنین مراجع ذی ربط قبل از اینکه صحبت ها و مستندات این کارخانه را دریافت کنند اقدام به توقف تولید کردند این درحالی است که تمام واحد های تولیدی سنگ بنایی امنیت غذایی کشور هستند و نباید به راحتی تولید را متوقف کرد.

عضو انجمن صنفی کارفرمایان و تولید کنندگان ماکارونی ادامه داد: بداخلاقی با فعالان اقتصادی و سنگ‌اندازی پیش روی بنگاه‌های تولیدی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نامگذاری شده، جای تعجب و سؤال دارد.

وی تصریح کرد: در شرایطی که بیگانه ها با ابزار تحریم قصد دارند، اقتصاد ایران را زمین‌گیر کند و فعالان اقتصادی با قبول همه سختی‌ها دل به دریای طوفانی تولید زده اند برخی مسؤلان بی‌اعتنا به عواقب تصمیمات خود، مشکلات تولید کننده را افزایش می‌دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها