آخرین اخبار

آغاز چالش کشاورزی و امنیت غذایی با هدف ارائه راه‌حل

چالش کشاورزی امنیت غذایی با هدف شناسایی مسائل و ارائه راه‌حل‌ها در بخش کشاورزی آغاز شد.

-oyx7f06uou5aop6hsmfvnvtac2jttzty4a5cf494q8

به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، چالش کشاورزی و امنیت غذایی با هدف شناسایی مسائل و مشکلات این بخش و ارائه راه‌حل امروز در محل خبرگزاری فارس با همکاری شرکت پیشگامان بسیج، بنیاد تعاون بسیج، هلدینگ سینا ویسی، سازمان بسیج عشایر، شرکت رشد پایدار ایرانیان و مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان در بخش کشاورزی آغاز شد.

علاءالدینی مدیرعامل شرکت رشد پایدار بنیاد تعاون بسیج به عنوان دبیر این چالش گفت: آنچه ما را بر این داشت تا این چالش را برگزار کنیم بحث امنیت غذایی و کشاورزی در شرایط تحریم است که در جنگ اقتصادی دشمن فشارهای زیادی وارد می‌کنند که مهمترین روش مقابله با این فشارها امنیت غذایی و تولیدات کشاورزی است.

وی گفت: شناسایی مسائل و مشکلات فناوری و ارائه راه‌حل‌های فناورانه و دانش‌بنیان در این زمینه می‌تواند موفق باشد که یکی از الگوهای موفق برگزاری چالش زعفران باخزر بود که ماه پیش در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد و منجر به ارائه دو راه‌حل و دو دستگاه برداشت مکانیزه و جداسازی گل زعفران شد.

در این مراسم قرار بر این شد که مسائل و مشکلات ارائه شده و در مجموعه‌ای بررسی شده و راه‌حل‌های متناسب با این مسائل ارائه شده و در نهایت راه‌حل‌های عملی با هدف حل مسائل توسط شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها