آخرین اخبار

حمایت تولیدکنندگان و صادرکنندگان بخش کشاورزی از وزیر پیشنهادی کشاورزی

جمعی از فعالان حوزه کشاورزی در بیانیه‌ای حمایت خود را از انتخاب "سید جواد ساداتی نژاد" برای سکانداری وزارت جهاد کشاورزی اعلام کردند.

photo_2021-08-14_10-58-16

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، در بیانیه اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات گیاهان دارویی، فرآورده‌های غذایی و زعفران ایران در جهت حمایت از «سید جواد ساداتی نژاد» به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاوری آمده است: از آنجایی که کشور ایران با دارا بودن ۱۱ اقلیم شناخته شده در جهان به عنوان یکی از کشورهای صاحب نام در عرصه تولید گیاهان دارویی به شمار می آید و برخی از محصولات از قبیل زعفران و ... در جهان به نام ایران شناخته می شود، جا دارد تا با نگاه عمیق تری به رشد و توسعه این صنعت گرانبها توجه شود تا با رونق صادرات و معرفی هر چه بیشتر این محصولات در جهان علاوه بر اشتغال‌زایی و ارز آوری به سوی اقتصاد بدون نفت برداشت تا آیندگان میهن نیز بتوانند از نعمت ذخایر انرژی ایران بهره‌مند شوند.

در بخش دیگر این بیانیه گفته شده است: اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی، فرآورده های غذایی و زعفران ایران به عنوان قدیمی‌ترین تشکل ثبت شده در ایران با بیش از ۵۵ سال قدمت با عنایت به سوابق درخشان «سید جواد ساداتی نژاد» حمایت خود را از وی اعلام داشته و امید است در سایه تلاش وی در بدنه دولت، همکاری و همفکری همه جانبه با بخش خصوصی و تشکل ها بتوانند گام های موثری در عرضه پشتیبانی، مانع زدایی، رفع مشکلات صادراتی، تولیدی و رونق صنعت کشاورزی برداشته و آینده‌ای روشن را برای دست اندرکاران خدوم این حوزه ترسیم کنند.

به گزارش ایرنا، سیدجواد ساداتی نژاد (متولد اول تیرماه ۱۳۵۱، کاشان) عضو هیات علمی دانشگاه تهران است که ریاست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی را در مجلس یازدهم برعهده داشته است.

وی که دکترای آبخیزداری خود با گرایش هیدرولوژی را از دانشگاه دولتی مسکو دریافت کرده، در دولت دهم معاون پارلمانی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بود.

حمایت تولیدکنندگان و صادرکنندگان بخش کشاورزی از وزیر پیشنهادی کشاورزی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها