آخرین اخبار

بروکراسی‌ اداری مانع راه تولیدکنندگان

مشاور وزیر جهاد کشاورزی در طرح پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از تولید در بخش کشاورزی با بیان اینکه بوروکراسی‌های اداری کار را برای تولیدکنندگان دشوار کرده است، گفت: ما باید الگوی مشارکتی با مردم را در دستور کار قرار دهیم به طوری که مردم محور پیشرفت در این حوزه قرار بگیرند.

unnamed

به گزارش خبرنگار کشاورزپلاس به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی، با حضور مرتضی حنیفه زاده مشاور وزیر جهاد کشاورزی در طرح پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از تولید در بخش کشاورزی، مدیر تعاون روستایی استان و تولید کنندگان و بهره برداران پیشرو استان قم، جلسه رفع موانع تولید تشکل‌های تعاونی بخش کشاورزی در راستای اجرایی کردن شعار سال تولید و پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان قم برگزار شد.

مرتضی حنیفه‌زاده با بیان اینکه بوروکراسی‌های اداری کار را برای تولیدکنندگان دشوار کرده است، افزود: ما باید الگوی مشارکتی با مردم را در دستور کار قرار دهیم به طوری که مردم محور پیشرفت در این حوزه قرار بگیرند .

وی در ادامه ضمن اشاره به تقویت روحیه مطالبه گری تولید کنندگان از مسولان تصریح کرد: مردم باید به عنوان همکار و پشتیبان در کنار مسئولان بخش قرار بگیرند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها