کشاورزان با ایجاد پویش مردمی کشاورز حماسه ساز خواهان شرکت مردم در انتخابات شدند

کشاورزان با ایجاد پویش مردمی کشاورز حماسه ساز خواهان شرکت مردم در انتخابات شدند در این پویش چهره های شناخته شده ای نیز مانند وزرای سابق کشاورزی حضور دارند.

1400032518511791822993344

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج جامعه کشاورزی، فعالان بخش کشاورزی و منابع طبیعی "پویش مردمی کشاورز حماسه ساز" را با هدف مشارکت حداکثری روستائیان که صاحبان اصلی انقلاب هستند در انتخابات پیشرو راه اندازی نمودند.

فعالان بخش کشاورزی در راستای حضور پرشور و افتخارآفرین روستائیان غیور ایران اسلامی در انتخابات پیش رو ، از عموم کشاورزان و فعالین بخش جهت پیوستن به پویش مردمی کشاورز حماسه ساز دعوت نمودند.

با نزدیک شدن به یوم الله 28 خرداد 1400 که برگ ذرینی در عرصه تحول در مدیریت کلان کشور در گام دوم انقلاب است فعالان بخش کشاورزی با توجه به اهمیت جایگاه  روستا و کشاورزان به عنوان مدافعان امنیت غذایی کشور در دولت آینده و به منظور مشارکت حداکثری روستائیان که صاحبان اصلی انقلاب هستند اقدام به راه اندازی "پویش مردمی کشاورز حماسه ساز" نموده اند.

بنابر این گزارش در بیش از 25 هزار روستای کشور تا کنون صدها هزاربهره بردار به این پویش پیوسته اند که در بین آنها برخی از چهره های بخش کشاورزی از جمله وزرای اسبق جهاد کشاورزی از جمله عباسعلی زالی و محمدرضا اسکندری  نیز دیده می شود.

 مطابق این پویش روستائیان عزیز در مزارع خود ضمن تهیه عکس و فیلم و اعلام آمادگی برای حضور پرشور و افتخارآفرین در پای صندوق های رای، مطالبات بر حق خود از رئیس جمهور آینده را در قالب یک "نامه به رئیس جمهور منتخب" تهیه و در فضای مجازی بارگذاری می نمایند.

بخش کشاورزی و دامپروری به عنوان یکی از مهمترین پیشران های اقتصاد کشور می بایست در اولویت برنامه های رئیس جمهور آینده باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها