آخرین اخبار

سرپرست سازمان امور عشایر منصوب شد

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در ابلاغی سیاوش احمدی میرقائد را با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان امور عشایر ایران روز یکشنبه 28 خرداد ماه با حضور رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران و اعضای شورای مدیران این سازمان در سالن کوچ برگزار شد.

عباس پاپی زاده رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران در این مراسم با قدردانی از همکاری مدیران و کارکنان ستادی و استانی امور عشایر کشور، اظهار داشت: در این مدت با پیگیرهایی که شد بودجه و اعتبارات حوزه عشایر نسبت به گذشته چند برابر رشد پیدا کرده است و وظیفۀ خود می دانم از مدیرکل و کارشناسان دفتر برنامه و بودجۀ سازمان قدردانی نمایم.

وی با بیان اینکه کار کردن در سازمان امور عشایر برای من یک افتخار بود و باید قدر کارکنان سازمان را دانست، گفت: یکی دیگر از کارهای جدیدی که پیگیری کردیم احداث اتراقگاه و سرپناه ایمن به منظور آسان سازی زندگی عشایر بود که این موضوع باید ادامه پیدا کند.

پاپی زاده با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های تشکل های عشایری، بیان داشت: اتحادیه ها و تعاونی های عشایری بازوی اصلی سازمان هستند و باید هم افزایی در تشکل ها انجام و به آنها بها داده شود.

سیاوش احمدی میرقائد سرپرست جدید سازمان امور عشایر ایران نیز در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: با پیگیری هایی که آقای پاپی زاده از طریق مجلس انجام دادند جهش بسیار خوبی در اعتبارات حوزه عشایر اتفاق افتاد و جایگاه سازمان ارتقاء داده شد.

وی با بیان اینکه باید با تلاش دوچندان، حق و حقوق عشایر را تحقق ببخشیم و این ظرفیت در نیروهای سازمان وجود دارد، اظهار امیدواری کرد در راستای اهداف دولت سیزدهم که یکی از اهداف مهم آن توجه به محرومین جامعه است، بتوانیم  قدم های رو به جلویی برای ارتقای زندگی جامعه عشایری کشور برداریم.

سیاوش احمدی میرقائد مسئولیت سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران را برعهده دارد و مدیرکلی دفتر ساماندهی و هماهنگی امور عشایر نیز از سوابق کاری وی است.

بنابراین گزارش عباس پاپی‌زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران 25 خردادماه از سمت خود با هدف حضور در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دزفول استعفا کرد که مورد موافقت سرپرست وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربازدیدترین ها